Putování životem
.
.
.
.
ÚVOD
ÚVOD
AKTIVNÍ
AKTIVNÍ
DÁMSKÝ
DÁMSKÝ
TANEČNÍ
TANEČNÍ
KREATIVNÍ
KREATIVNÍ
MLSNÝ
MLSNÝ
ZVÍDAVÝ
ZVÍDAVÝ
SVATEBNÍ
SVATEBNÍ
úvod

EVA ČERNÁ

se zdá být neustále v pohybu. Během pobytu v zahraničí (Finsko, Německo, Hongkong) se seznámila s působením místních i mezinárodních studentských organizací. Jako jejich aktivní členka několik let připravovala prezentační a grafické materiály, pořádala semináře pro osobní a profesní rozvoj (ať již se jednalo o prezentační dovednosti v angličtině, time management, cvičení pěti Tibeťanů nebo navrhování architektury dle pravidel Feng Shui). Na své domovské univerzitě (ČVUT) se pravidelně účastnila začleňování zahraničních studentů do českých poměrů a přípravy volnočasových aktivit pro ně.

Od roku 2006 pracuje jako architekt/projektant a zároveň vyučuje orientální tanec. Mezi její záliby patří nejen architektura a tanec všeho druhu, ale i cestování, sport, grafika, design a akční akce.

Během přípravy Putování životem se snaží realizovat všechny „přijatelně bláznivé“ nápady ostatních organizátorek, zajišťovat chod věcí a posouvat hranici realizovatelnosti do snivých výšin. Na akci samotné si s ní můžete nejen zatančit, ale i něco zajímavého nakreslit, zazpívat či porozprávět o zdravé výživě.
esma
program
místo
cena
prihláška
tým
galerie
© 2009 Eva Cerna
Valid XHTML 1.0 Strict