Putování životem
.
.
.
.
ÚVOD
ÚVOD
AKTIVNÍ
AKTIVNÍ
DÁMSKÝ
DÁMSKÝ
TANEČNÍ
TANEČNÍ
KREATIVNÍ
KREATIVNÍ
MLSNÝ
MLSNÝ
ZVÍDAVÝ
ZVÍDAVÝ
SVATEBNÍ
SVATEBNÍ
úvod VÝROBA ŠPERKŮ – Vlastnoručně si vyrobíme šperky, které zkrášlí nás či naše blízké (peříčkové, korálkové a vlněné náušnice, přívěsky z fima) .
INSPIRACE MOUDROSTÍ PŘEDKŮ – Zamyslíme se nad dávným, již vysloveným moudrem, přidáme naše vlastní zkušenosti a pokusíme se společně nalézt odpovědi na otázky, které nás trápí
PUTOVÁNÍ SVĚTEM TANCEM – Po krátkém nahlédnutí do zeměpisu a historie tanců afrických, tureckých, židovských, egyptských, řeckých, španělských či moderních si je všechny společně naučíme a zatančíme a poté se pokusíme pro emoce, které se těžko popisují slovy, najít ten správný výraz pohybem. Rozvineme svoji ženskost při lehkém flirt dance.
KAŽDÁ ŽENA JE KRÁSNÁ – V každé z nás dřímá umělecký talent, stačí jen popustit uzdu naší kreativitě a probudíme naše skryté vlohy. Nalezneme krásu svoji i cizí skrze výtvarné umění.
VELKÉ ŽENY – Připomeneme si významné ženy, zasáhly svou „velikostí“ do našich dějin.
RANNÍ ROSA – Probudíme naše ztuhlá těla lehkým cvičením a příjemnou procházkou.
ČARODĚJKA PŘÍRODA – vyrobíme umělecké dílo ve stylu landart, nasbíráme léčivé byliny, nadýcháme se čistého svěžího vzduchu, naučíme se objevovat, co vše nám může příroda nabídnout.

...především si však odpočineme od každodenních starostí a povinností, nabijeme energií a odneseme si celou řadu nových zajímavých poznatků.
obrázek
program
místo
cena
prihláška
tým
galerie
© 2009 Eva Cerna
Valid XHTML 1.0 Strict